Vzpomínky na budoucnost

Záznam pondělní on-line přednášky Vzpomínky na budoucnost. Hostem byl Oldřich Svoboda. Přednáška se uskutečnila v pondělí 29. listopadu 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Vzpomínky na ztracený ráj · Genesis a Apokalypsa, Alfa a Omega · Proč Starý zákon není starý

Oldřich Svoboda Apokalypsa: Vzpomínky na budoucnost – 68 MB

Apokalypsa: zkáza nebo naděje?

Záznam pondělní on-line přednášky Apokalypsa: zkáza nebo naděje?. Hostem byl Karel Bušta. Přednáška se uskutečnila v pondělí 1. listopadu 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Když se řekne Apokalypsa · O čem je poslední kniha Bible · Já jsem Alfa a Omega, počátek a konec · Výhra, které je prohrou a prohra, která je výhrou

Karel Bušta Apokalypsa: zkáza nebo naděje? – 92 MB

Být člověku člověkem

Záznam pondělní on-line přednášky Být člověku člověkem. Hostem byl Vítězslav Vurst, B. Th.. Přednáška se uskutečnila v pondělí 11. října 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Vítězslav Vurst působil několik let jako nemocniční kaplan v nemocnici v Motole, v současné době ve FN Olomouc, kde je také členem paliativního týmu. Má teologické vzdělání a je kazatelem církve adventistů. Více jak deset let působil v humanitární organizaci ADRA v českých i zahraničních projektech. Vede akreditované kurzy se zaměřením na vzájemnou podporu ve složitých životních situacích.

Vítězslav Vurst, B. Th. Být člověku člověkem – 73 MB

Jak být užitečný

Jak být užitečný - casd Vondrášek

Záznam pondělní on-line přednášky Jak být užitečný. Hostem byl Václav Vondrášek, kazatel Církve adventistů. Přednáška se uskutečnila v pondělí 26. dubna 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Je podstatnější JAK anebo PROČ? · O motivaci člověka · Sedm podmínek zralosti · Jak vydržet a nevyhořet · Osobní zkušenost

Václav Vondrášek Jak být užitečný – 59 MB

Izrael – země naděje

Záznam on-line přednášky Izrael – země naděje. O své cestě za krásami a zajímavostmi Izraele s připomínkou míst velikonočních událostí vyprávěl Karel Bušta. Přednáška se uskutečnila ve středu 31. března 2021 v 18 hodin ve formátu videokonference.

Karel Bušta Izrael – země naděje – 99 MB

Izrael – země naděje – prezentace PDF 152 MB

Smysl života a jak mu jít naproti

Záznam pondělní on-line přednášky Smysl života a jak mu jít naproti. Hostem byl Marek Jonáš. Přednáška se uskutečnila v pondělí 22. března 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Smysl života – téma věčných diskusí · Slepé uličky na cestě hledání · Směrovky ukazující k cíli · Podle čeho hodnotit smysl? · Nakolik to můžu opravdově ovlivnit?

Marek Jonáš Smysl života a jak mu jít naproti – 67 MB

Diskuze Smysl života a jak mu jít naproti – 18 MB