Jak být užitečný

Jak být užitečný - casd Vondrášek

Záznam pondělní on-line přednášky Jak být užitečný. Hostem byl Václav Vondrášek, kazatel Církve adventistů. Přednáška se uskutečnila v pondělí 26. dubna 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Je podstatnější JAK anebo PROČ? · O motivaci člověka · Sedm podmínek zralosti · Jak vydržet a nevyhořet · Osobní zkušenost

Václav Vondrášek Jak být užitečný – 59 MB

Izrael – země naděje

Záznam on-line přednášky Izrael – země naděje. O své cestě za krásami a zajímavostmi Izraele s připomínkou míst velikonočních událostí vyprávěl Karel Bušta. Přednáška se uskutečnila ve středu 31. března 2021 v 18 hodin ve formátu videokonference.

Karel Bušta Izrael – země naděje – 99 MB

Izrael – země naděje – prezentace PDF 152 MB

Smysl života a jak mu jít naproti

Záznam pondělní on-line přednášky Smysl života a jak mu jít naproti. Hostem byl Marek Jonáš. Přednáška se uskutečnila v pondělí 22. března 2021 od 18:00 ve formátu videokonference.

Smysl života – téma věčných diskusí · Slepé uličky na cestě hledání · Směrovky ukazující k cíli · Podle čeho hodnotit smysl? · Nakolik to můžu opravdově ovlivnit?

Marek Jonáš Smysl života a jak mu jít naproti – 67 MB

Diskuze Smysl života a jak mu jít naproti – 18 MB

V první linii

Záznam pondělní on-line přednášky V první linii. Hostem byl Jakub Chán, Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje. Přednáška se uskutečnila v pondělí 15. března 2021 v 18 hodin ve formátu videokonference.

COVID 19 bez mediálních zkratek · Jak to bylo před rokem a jaké je to teď · Jak dál?

Jakub Chán V první linii – 44 MB

Diskuze V první linii – 27 MB

Putování po Maroku a Saharské poušti

Záznam čtvrteční on-line přednášky Putování po Maroku a Saharské poušti. O své cestě po severu Afriky vyprávěl Karel Bušta. Přednáška se uskutečnila ve čtvrtek 11. března 2021 v 18 hodin ve formátu videokonference.

Karel Bušta Putování po Maroku a Saharské poušti – 91 MB

Putování po Maroku a Saharské poušti – prezentace PDF 128 MB

Po sobích stezkách zemí Sámů

Záznam středeční on-line přednášky s názvem Po sobích stezkách zemí Sámů. Přednášel Karel Bušta. Přednáška se uskutečnila v pondělí 24. února 2021 v 18 hodin ve formátu videokonference.

Karel Bušta Po sobích stezkách zemí Sámů – 65 MB

Po sobích stezkách zemí Sámů – prezentace PDF 107 MB